Гумени патосници Гумекс - BMW X3 (F25) (2010-) 217114 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen Berlingo (2008-) 215277 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW X5 (E70) (2007-2014) 215854

Има на залиха

Шифра:215854

ЦЕНА: 1,960 ден

Gumeni patosnici Gumex – BMW X5 (E70) (2007-2014) 215854
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW X5 (E70) (2007-2013)
BMW X5 (F15) (2013-2018)
BMW X6 (F16) (2015-2019)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,3 кг

Тежина 5.28 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – BMW X5 (E70) (2007-2014) 215854”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWX5E702007-2014
Врати се горе