Попуст
Гумени патосници Гумекс - BMW 3er (F30) (2012-) 218394 ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW 5er (E 60) (2004-2010) 213824 ЦЕНА: 1,683 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW 5er (E 39) (1996-2004) 252819

Достапен

Шифра:252819

ЦЕНА: 1,683 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – BMW 5er (E 39) (1996-2004) 252819

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,7 кг

Тежина 5.61 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – BMW 5er (E 39) (1996-2004) 252819”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 5E391996-2004
Врати се горе