Гумени патосници Гумекс - BMW 3er (F30) (2012-) 218394 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW 5er (E 60) (2004-2010) 213824 ЦЕНА: 1,960 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW 5er (E 39) (1996-2004) 252819

Има на залиха

Sku:252819

ЦЕНА: 1,960 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – BMW 5er (E 39) (1996-2004) 252819
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW 5er (E39) (1996-2004)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,7 кг

Weight 5.61 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – BMW 5er (E 39) (1996-2004) 252819”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 5E391996-2004
Back to Top