Гумени патосници Гумекс - BMW 3er (E90) (2005-2012) 214522 ЦЕНА: 1,960 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW 5er (E 39) (1996-2004) 252819 ЦЕНА: 1,960 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW 3er (F30) (2012-) 218394

Има на залиха

Sku:218394

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – BMW 3er (F30) (2012-) 218394
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW 3er (F30/F31) (2012-2018)
BMW 3er (G20/G21) (2019-)
BMW 4er (F32/F33/F36) (2013-2020)
BMW 4er (G22/G23/G26) (2020-)
Црна боја
Фиксација: да – Flaushpаd
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,8 кг

Weight 3.80 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – BMW 3er (F30) (2012-) 218394”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 3F302012-
Back to Top