Гумени патосници Гумекс - Dacia Logan (2004-2012), Sandero (2008-2012), Duster (2010-) 214494 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW 5er (E 39) (1996-2004) 252819 ЦЕНА: 2,100 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW 3er (F30) (2012-) 218394

Има на залиха

Шифра:218394

ЦЕНА: 1,929 ден

Gumeni patosnici Gumex – BMW 3er (F30) (2012-) 218394

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

BMW 3er (F30/F31) (2012-2018)

BMW 3er (G20/G21) (2019-)

BMW 4er (F32/F33/F36) (2013-2020)

BMW 4er (G22/G23/G26) (2020-)

Црна боја

Фиксација: да – Flaushpаd

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 3,8 кг

Тежина 3.8 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – BMW 3er (F30) (2012-) 218394”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 3F302012-
Врати се горе