Гумени патосници Гумекс - BMW 3er (E 46) (1998 - 2004) 252800 ЦЕНА: 2,100 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW 2er (F45) (2014) 220427 ЦЕНА: 1,486 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW 2er (F46) (2014) 220426

Има на залиха

Шифра:220426

ЦЕНА: 1,486 ден

Gumeni patosnici Gumex – BMW 2er (F46) (2014) 220426

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

BMW 2er Gran Tourer (F46) (2014-)

Црна боја

Фиксација: да – Flaushpad

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,3 кг

Тежина 4.6 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – BMW 2er (F46) (2014) 220426”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 2F462014-
Врати се горе