Гумени патосници Гумекс - BMW 3er (E 46) (1998 - 2004) 252800 ЦЕНА: 1,960 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW 2er (F45) (2014) 220427 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW 2er (F46) (2014) 220426

Има на залиха

Sku:220426

ЦЕНА: 1,390 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – BMW 2er (F46) (2014) 220426
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW 2er Gran Tourer (F46) (2014-)
Црна боја
Фиксација: да – Flaushpad
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Weight 4.60 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – BMW 2er (F46) (2014) 220426”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 2F462014-
Back to Top