Гумени патосници Гумекс - BMW 2er (F46) (2014) 220426 ЦЕНА: 1,390 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW 3er (E90) (2005-2012) 214522 ЦЕНА: 1,960 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW 2er (F45) (2014) 220427

Има на залиха

Шифра:220427

ЦЕНА: 1,390 ден

Gumeni patosnici Gumex – BMW 2er (F45) (2014) 220427
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW 1er (F52) Sedan (2017-)
BMW 2er (F45) Active Tourer (2014-)
BMW X1 (F48) (2015-)
BMW X2 (F39) (2017-)
Црна боја
Фиксација: да – Flaushpad
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,7 кг

Тежина 4.50 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – BMW 2er (F45) (2014) 220427”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 2F452014-
Врати се горе