Купон 100мкд
Гумени патосници Гумекс - Audi Audi Q5 (2017-) 221224 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Гумекс - Alfa Romeo 147 (2000-2010) 213405 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi Audi Q7 (2005-) 212744

Има на залиха

Sku:212744

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Audi Q7 (2005-) 212744
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi Q7 (2005-2015)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5 кг

Weight 4.96 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Audi Audi Q7 (2005-) 212744”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiQ7Сите типови2005-
Back to Top