Попуст
Гумени патосници Гумекс - Audi Audi Q5 (2008-2016) 216104 ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi Audi Q7 (2005-) 212744 ЦЕНА: 1,557 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi Audi Q5 (2017-) 221224

Достапен

Шифра:221224

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Audi Q5 (2017-) 221224

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.60 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Audi Audi Q5 (2017-) 221224”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiQ5Сите типови2017-
Врати се горе