Гумени патосници Гумекс - Audi Audi Q5 (2008-2016) 216104 ЦЕНА: 1,929 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi Audi Q7 (2005-) 212744 ЦЕНА: 1,929 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi Audi Q5 (2017-) 221224

Има на залиха

Шифра:221224

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Audi Q5 (2017-) 221224

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Audi Q5 (2017-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.6 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Audi Audi Q5 (2017-) 221224”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiQ5Сите типови2017-
Врати се горе