Купон 100мкд
Гумени патосници Гумекс - Audi Audi Q7 (2005-) 212744 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - Alfa Romeo 156 (1997- 2005) 213406 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – Alfa Romeo 147 (2000-2010) 213405

1 in stock

Sku:213405

ЦЕНА: 1,680 ден

1 in stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Alfa Romeo 147 (2000-2010) 213405
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Alfa Romeo 147 (2000-2010)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,8 кг

Weight 4.50 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Alfa Romeo 147 (2000-2010) 213405”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Alfa Romeo147Сите типови2000-2010
Back to Top