Полир + восок SONAX XTREME - 207100 ЦЕНА: 610 ден
Активен шампон Sonax - Extreme 214200 ЦЕНА: 400 ден

Гел за пластика за надворешност – Sonax 210300

Достапен

Шифра:210300

ЦЕНА: 1,120 ден

Спореди

Gel za plastika za nadvoreshnost – Sonax 210300

Гел за високо-економнична заштита на сите необоени пластични надворешни компоненти. На површината и дава длабок сјај и интензивно ги освежува боите. Третираните површини се запечатени и добиваат долготрајна конзервација. Транспарентен. Без силикон. Нето: 1 л.

Тежина 0.95 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гел за пластика за надворешност – Sonax 210300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе