Полимерна заштита и сјај - Sonax 222100 ЦЕНА: 580 ден
Ликвиден течен восок Sonax - Extreme 201100 ЦЕНА: 610 ден

Гел за пластика – Sonax Extreme 210141

Достапен

Шифра:210141

ЦЕНА: 580 ден

Спореди

Gel za plastika – Sonax Extreme 210141

Ги одржува необоените пластични површини на надвореноста од возилото како браници, лајсни итн. Микроскопските нано честички длабоко навлегуваат во структурираните површини овозможуваат долготрајна заштита и предолга конзервација на пластика. Интензивно ги освежува боите и дава богат и длабок сјај на третираните површини. Исто така, идеален за гумите компоненти. Неговата транспарентна боја го прави погоден за сите бои на пластика. Нето: 250 мл.

Тежина 0.263 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гел за пластика – Sonax Extreme 210141”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе