Нема на залиха
Екстрем чистач на фелни потполн ефект - Sonax 230200 ЦЕНА: 400 ден
Спреј за сјај на гуми Extreme - Sonax 235300 ЦЕНА: 488 ден

Гел за гуми Еxtreme – Sonax 235100

Не е достапен

Шифра:235100

ЦЕНА: 460 ден

Нема на залиха

Спореди

Gel za gumi Extreme – Sonax 235100

Дава многу блескав сјај и влажен ефект на гумата. Се користи за сите видови на гуми. Иновативната формула на гелот истовремено ја одржува и заштитува гумата од напукнување и од избледување. Нето: 250 мл.

Тежина 0.2 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гел за гуми Еxtreme – Sonax 235100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе