Купон 100мкд
Versaco Раткапни EVO Silver 14″ – 9665 ЦЕНА: 1,265 ден
Versaco Раткапни EVO Graphite 14″ – 9771 ЦЕНА: 1,330 ден

Versaco Раткапни EVO Silver 15″ – 9672

Има на залиха

Sku:9672

ЦЕНА: 1,330 ден

Спореди

Висококвалитетни 15 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Weight 2.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top