Купон 100мкд
Versaco Раткапни Dakar NC Black/Silver 16″ – 7937 ЦЕНА: 1,600 ден
Versaco Раткапни EVO Silver 15″ – 9672 ЦЕНА: 1,330 ден

Versaco Раткапни EVO Silver 14″ – 9665

Има на залиха

Sku:9665

ЦЕНА: 1,265 ден

Спореди

Висококвалитетни 14 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Weight 1.95 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top