Versaco Раткапни EVO Graphite 15″ – 9788 ЦЕНА: 1,500 ден
Versaco Раткапни EVO Black/Silver 14″ – 9719 ЦЕНА: 1,429 ден

Versaco Раткапни EVO Graphite 16″ – 9795

Има на залиха

Шифра:9795

ЦЕНА: 1,643 ден

Висококвалитетни 16 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Тежина 2.1 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе