Купон 100мкд
Versaco Раткапни EVO Graphite 14″ – 9771 ЦЕНА: 1,330 ден
Versaco Раткапни EVO Graphite 16″ – 9795 ЦЕНА: 1,530 ден

Versaco Раткапни EVO Graphite 15″ – 9788

Има на залиха

Sku:9788

ЦЕНА: 1,400 ден

Спореди

Висококвалитетни 15 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Weight 2.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top