Versaco Раткапни EVO Black/Silver 15″ – 9726 ЦЕНА: 1,400 ден
PRAXIS Четка за автомобил 16" - 4227 ЦЕНА: 198 ден

Versaco Раткапни EVO Black/Silver 16″ – 9733

Има на залиха

Шифра:9733

ЦЕНА: 1,600 ден

Висококвалитетни 16 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Тежина 2.10 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе