Купон 100мкд
Versaco Раткапни EVO Black/Silver 14″ – 9719 ЦЕНА: 1,330 ден
Versaco Раткапни EVO Black/Silver 16″ – 9733 ЦЕНА: 1,600 ден

Versaco Раткапни EVO Black/Silver 15″ – 9726

Има на залиха

Sku:9726

ЦЕНА: 1,400 ден

Спореди

Висококвалитетни 15 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Weight 2.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top