Купон 100мкд
Versaco Раткапни EVO Graphite 16″ – 9795 ЦЕНА: 1,530 ден
Versaco Раткапни EVO Black/Silver 15″ – 9726 ЦЕНА: 1,400 ден

Versaco Раткапни EVO Black/Silver 14″ – 9719

Има на залиха

Sku:9719

ЦЕНА: 1,330 ден

Спореди

Висококвалитетни 14 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Weight 1.95 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top