Држач за телефон 2 во 1 BUSY - 50686 ЦЕНА: 188 ден
Спортска торбичка за рака 4,7" флу/сив - 51012 ЦЕНА: 289 ден

Држач за телефон штипка BUSY – 50657

Достапен

Шифра:50657

ЦЕНА: 160 ден

Спореди

Drzac za telefon stipka BUSY – 50657

  •  Леплива чашка која се става на шофершајбната
  •  Целосно прилагодлив со ротација од 360 степени
Тежина 0.100 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе