WD-40 Smart Спреј 420ml. 44736 ЦЕНА: 493 ден
ЛЕД сијалици H7 Ц9 - сет Praxis 54036 ЦЕНА: 1,200 ден

Држач за телефон BUSY – 50685

Има на залиха

Шифра:50685

ЦЕНА: 267 ден

Drzac za telefon BUSY – 50685

Иновативниот држач за мобилни телефони на BUSY, дизајниран специфично за мотори и електрични скутери. Висока издржливост и практичност, BUSY држачот сигурно го фиксира вашиот уред, обезбедувајќи лесен пристап до навигација и неопходни апликации додека се движите. Со современ и универзален дизајн, држачот за мобилни на BUSY гарантира дека вашиот уред ќе биде безбеден и достапен за време на вашето патување, правејќи го секоја возење забавно и уживање.

  • Rotira 360 stepeni
  • Otporen na vibracii
  • Lesen za upotreba
  • od 3,5 do 6,5 inchi

Тежина 0.15 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за телефон BUSY – 50685”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе