Лајтнинг (не сертифициран) УСБ Кабел 2.0 м. Плетен Busy (бел) - 506983 ЦЕНА: 279 ден
Држач за телефон штипка BUSY - 50657 ЦЕНА: 169 ден

Држач за телефон 2 во 1 BUSY – 50686

Има на залиха

Sku:50686

ЦЕНА: 199 ден

Спореди

Drzac za telefon 2 vo 1 BUSY – 50686

Карактеристики на производот:

  • Силна и сигурна чашка за вшмукување
  • Држач со повеќекратна употреба (отвор за воздух, шофершајбна, табла)
  • Лесно се инсталира во возилото
  • Ротирачка кугла –  360 степени
Weight 0.120 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top