ЛЕД сијалици H7 Ц9 - сет Praxis 54036 ЦЕНА: 650 ден
Освежувач Kangoo - Лимон 90100 ЦЕНА: 248 ден

Дигалка хидраулична 2 Т. – 72023

Има на залиха

Шифра:72023

ЦЕНА: 990 ден

Digalka hidraulicna 2 T. – 72023

  • Компактен дизајн
  • Лесно за ракување и поправка
  • Доста издржлив при тешка работа
  • Сигурен и пренослив
Тежина 2.500 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дигалка хидраулична 2 Т. – 72023”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе