Купон 100мкд
Versaco Раткапни Dakar NC Silver 15″ – 7807 ЦЕНА: 1,330 ден
Versaco Раткапни Dakar NC Black/Silver 14″ – 7913 ЦЕНА: 1,330 ден

Versaco Раткапни Dakar NC Silver 16″ – 7814

Има на залиха

Sku:7814

ЦЕНА: 1,465 ден

Спореди

Висококвалитетни 16 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Weight 2.20 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top