Нема на залиха
Versaco Раткапни Dakar NC Silver 14″ – 7791 ЦЕНА: 1,357 ден
Versaco Раткапни Dakar NC Silver 16″ – 7814 ЦЕНА: 1,571 ден

Versaco Раткапни Dakar NC Silver 15″ – 7807

Нема на залиха

Шифра:7807

ЦЕНА: 1,429 ден

Нема на залиха

Висококвалитетни 15 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Тежина 2 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе