Купон 100мкд
Versaco Раткапни Dakar NB Silver/Black 14″ – 8316 ЦЕНА: 1,330 ден
Versaco Раткапни Dakar NC Silver 15″ – 7807 ЦЕНА: 1,330 ден

Versaco Раткапни Dakar NC Silver 14″ – 7791

Има на залиха

Sku:7791

ЦЕНА: 1,265 ден

Спореди

Висококвалитетни 14 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Weight 1.95 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top