Нема на залиха
Versaco Раткапни Dakar NC Black/Silver 15″ – 7920 ЦЕНА: 1,400 ден
Versaco Раткапни EVO Silver 14″ – 9665 ЦЕНА: 1,265 ден

Versaco Раткапни Dakar NC Black/Silver 16″ – 7937

Нема на залиха

Шифра:7937

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

Висококвалитетни 16 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Тежина 2.10 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе