Купон 100мкд
Versaco Раткапни Dakar NC Silver 16″ – 7814 ЦЕНА: 1,465 ден
Versaco Раткапни Dakar NC Black/Silver 15″ – 7920 ЦЕНА: 1,400 ден

Versaco Раткапни Dakar NC Black/Silver 14″ – 7913

Има на залиха

Sku:7913

ЦЕНА: 1,330 ден

Спореди

Висококвалитетни 14 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Weight 1.95 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top