Купон 100мкд
Gumeni patosnici Gumex VOLVO XC60 09-17- 220668 ЦЕНА: 1,680 ден
Versaco Раткапни Dakar NC Silver 14″ – 7791 ЦЕНА: 1,265 ден

Versaco Раткапни Dakar NB Silver/Black 14″ – 8316

Има на залиха

Sku:8316

ЦЕНА: 1,330 ден

Спореди

Висококвалитетни 14 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Weight 1.90 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top