Абразивна паста за полирање Sonax 285300 ЦЕНА: 1,220 ден
Брза заштита Profiline - Sonax 288405 ЦЕНА: 1,013 ден

Чистач за внатрешност (мат ефект) – Sonax 286300

Има на залиха

Sku:286300

ЦЕНА: 760 ден

Спореди

Cistac za vnatresnost (mat efekt) – Sonax 286300

Ги чисти и одржува пластичните површини во внатрешноста на возилото. Особено погоден за возилата со мат внатрешни пластики. Го намалува електростатското празнење и продуцира брилијантна површина која има антистатичен и ефект на одбивање на прашината. Нето: 1 л.

Weight 1.09 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач за внатрешност (мат ефект) – Sonax 286300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top