Нема на залиха
Концентрат за чист видик 1:100 - Sonax 271141 ЦЕНА: 449 ден
Чистач на кабина (мат ефект) - Sonax Extreme 283200 ЦЕНА: 420 ден

Чистач на внатрешност Sonax – Extreme 221241

Не е достапен

Шифра:221241

ЦЕНА: 549 ден

Нема на залиха

Спореди

Cistac za vnatreshnost Sonax – Extreme 221241

Специјализирано формулиран чистач за одржување на хигиената во возилото и домот. Моќната формула овозможува интензивна хигиена и неутрализирање на несаканите миризби. Брзо ги отстранува дури и најзакоравените дамки и нечистотии од внатрешноста на возилото, тапацираните седишта, кровот итн. Нечистотиите се отстрануваат нежно но ефикасно. Инкорпорираниот неутрализатор на лоши миризби истовремено ги елиминира миризбите од цигари, животни и другите непријатни миризби, оставајќи чиста свежина во возилото и домот. Нето: 500 мл.

Тежина 0.61 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Чистач на внатрешност Sonax – Extreme 221241”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе