GUMEX Типски гумени патосници – Seat Ateca; Skoda Quaroq (2017-) - 221103 ЦЕНА: 1,550 ден
GUMEX Типски гумени патосници – Toyota Corolla (2019) - 222194 ЦЕНА: 1,600 ден

Falcon Чистач за гуми и сјај (пена) – 97024

Има на залиха

Sku:97024

ЦЕНА: 159 ден

Спореди

Falcon Cistac za gumi i sjaj (pena) – 97024
– Чисти, остава сјај и заштитува во неколку минути
– Брза и лесно за употреба (без бришење)
– Ја штити од пукање и избледување

Weight 0.650 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top