Отстранувач на катран - Sonax 334200 ЦЕНА: 320 ден
Универзално масло Sonax - MoS2 339400 ЦЕНА: 280 ден

Чистач за стакло – Sonax 338241

Достапен

Шифра:338241

ЦЕНА: 268 ден

Спореди

Cistac na staklo – Sonax 338241

Чистач на стакло за безпрекорен преглед. Инстантно го чисти стаклото и фаровите од инсекти, нечистотии, наслаги од издувни гасови и никотин. Брзо и лесно ги разградува слоевите и наслагите од никотин од внатрешноста на стаклата, како и од ретровизорите. Исто така, идеален за употреба во домаќинството за чистење на прозори и огледала. Без фосфати. Нето: 500 мл.

Тежина 0.59 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Чистач за стакло – Sonax 338241”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе