Максимален абразив (паста) Cutmax 06-03 - Sonax 246300 ЦЕНА: 3,067 ден
Течност за стакла Red Summer (концентрат) - Sonax 266000 ЦЕНА: 107 ден

Чистач на стакло (концетрат) Sonax – со мирис на лимон 260200

Има на залиха

Шифра:260200

ЦЕНА: 100 ден

Cistac na staklo (koncentrat) Sonax – so miris na limon 260200

Силен концентрат за течност за стакла наменет за летниот период. Само 25 мл од концетратот се разредуваат со 2,5 литри вода. Ги отстранува инсектите, маслото, силиконот и опасните заслепувачки нечистотии без оставање на траги. Не индуцира одблесок кај фаровите со ефект на елиминирање на одблесокот. Идеален за високо квалитетните Џенон фарови и пластичните фарови со заштита од одблесок со чисто стаклена оптика. Без фосфати.

Тежина 0.27 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чистач на стакло (концетрат) Sonax – со мирис на лимон 260200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе