Чистач на авто клима (ПРОБИОТСКИ) - Sonax 323100 ЦЕНА: 349 ден
Лепак за гуми - Sonax 432300 ЦЕНА: 639 ден

Чистач на Синтетика – Sonax 306200

Има на залиха

Sku:306200

ЦЕНА: 360 ден

Спореди

Cistac na sintetika – Sonax 306200

Моќен пенлив специјален чистач за отстранување на јаки нечистотии од седиштата, ентериерот и подните теписони. Навлегува длабоко во ткаенината и ги освежува боите. Може лесно да се вакумира и чисти. Нето: 500 мл.

Weight 0.471 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач на Синтетика – Sonax 306200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top