Полир паста Sonax Finish 224300 ЦЕНА: 2,930 ден
Керамичка Заштита SONAX PROFILINE - CC36 236941 ЦЕНА: 5,000 ден

Чистач на бандажи – Sonax Extreme 230500

Достапен

Шифра:230500

ЦЕНА: 2,867 ден

Спореди

Cistac na bandazhi – Sonax Extreme 230500

Високо ефикасен безкиселински специјален чистач за сите челични и алуминиумски бандажи. Ги отстранува закоравените нечистотии како агресивните наслаги од сопирачки, маслото и другите нечистотии од патот, без остатоци. Нето: 5 л.

Тежина 5.83 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Чистач на бандажи – Sonax Extreme 230500”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе