Полир паста Sonax Finish 224300 ЦЕНА: 3,067 ден
Керамичка Заштита SONAX PROFILINE - CC36 236941 ЦЕНА: 5,467 ден

Чистач на бандажи – Sonax Extreme 230500

Има на залиха

Sku:230500

ЦЕНА: 2,933 ден

Спореди

Cistac na bandazhi – Sonax Extreme 230500

Високо ефикасен безкиселински специјален чистач за сите челични и алуминиумски бандажи. Ги отстранува закоравените нечистотии како агресивните наслаги од сопирачки, маслото и другите нечистотии од патот, без остатоци. Нето: 5 л.

Weight 5.83 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач на бандажи – Sonax Extreme 230500”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top