Чистач на Тапацир - Sonax 321200 ЦЕНА: 440 ден
Чистач на Синтетика - Sonax 306200 ЦЕНА: 360 ден

Чистач на авто клима (ПРОБИОТСКИ) – Sonax 323100

Има на залиха

Шифра:323100

ЦЕНА: 349 ден

Cistac na avto klima (SYMBIOTIC) – Sonax 323100

Симбиотик брзо и лесно ви обезбедува долготрајна хигиена во воздухот во вашиот автомобил. Ги елиминира непријатните миризби и оневозможува предизвикување на алергиски реакции. Свежиот мирис продуцира пријатна атмосфера во возилото. Особено лесен и брз за употреба. Две апликации годишно обезбедуваат постојана заштита.

Пробиотичките средства за чистење обезбедуваат слој на добри микро-оранизми кои делуваат на површината за време на употребата.
Веднаш по првото пробиотичко чистење, пробиотиците ќе ги зафатат сите празни места на површината.
Ниту еден друг микроорганизм не е убиен или заменет, се додаваат само добри микроорганизми (пробиотици) на површината.

  1. Поставете ја климата на ладно, брзината на вентилација на највисоко ниво и изберете циркулација на воздух. Отворете ги сите отвори на вентилацијата во кабината.
  2.  Турнете го предното седиште на напред и спуштете го.
  3. За да го активирате прксањето притиснете и завртете ја надесно до крај.
  4. Поставете ја во задниот дел за нозете.
  5. Напуштете го возилото и затворете ги прозорците и вратите. После 5 мин. отворете ги вратите и проветрете го возилото 10 мин.

Use Probiotic To Prevent Harmful Germs In Car

WARNING! Lowly maintained air-cond unit could damage your health.Keeping a hygienic air-cond system is not just about changing filters, it's promoting healthy indoor air microbiome and prevent growth of pathogens. Use SONAX AirAid Probiotic to achieve clean and quality air, and protect youself from dangerous diseases. Safe for human, animals and environment.For more info: https://www.sonax.my/airaidContact us: https://bit.ly/2IhVqtv

Posted by Sonax Malaysia on Thursday, 9 April 2020

Тежина 0.16 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чистач на авто клима (ПРОБИОТСКИ) – Sonax 323100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе