SONAX Xtreme Полир за метал - 204100 ЦЕНА: 800 ден
SONAX Отстранувач на смола од дрва - 390300 ЦЕНА: 640 ден

BUSY Спортска торбичка за рака (premium) 5,5″ – 51011

Има на залиха

Шифра:51011

ЦЕНА: 640 ден

BUSY Sportska torbicka za raka (premium) 5,5″ – 51011
Удобна спортска торбичка, која е незаменлив додаток за време на секоја физичка активност. Водоотпорниот материјал и дизајнот го прават исклучително практичен и модерен за трчање.
– Модерен изглед, спортски стил.
– Универзален – одговара на телефони со максимална големина на екранот од 5,5 инчи
– Материјал: мек на допир еластичен.
– Транспарентен преден дел за функција на допир.
– Дополнително складирање за мали предмети.
– Идеално за секоја активност: трчање, возење велосипед, качување, фитнес
– Дупки за кабли за слушалки.
– Рефлектирачки делови за безбедност.

Тежина 0.050 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BUSY Спортска торбичка за рака (premium) 5,5″ – 51011”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе