ФМ Блутут Трансмитер BUSY - 50689 ЦЕНА: 809 ден
BUSY Безжичен полнач и држач за мобилен - 50688 ЦЕНА: 584 ден

BUSY Метален држач за во автомобил – 506871

Има на залиха

Sku:506871

ЦЕНА: 249 ден

Спореди

BUSY Metalen drzac za vo avtomobil – 506871

  •  Моќни магнети кој го држат вашиот уред сигурно
  •  Лесен за употреба и супер дизајн
  •  Не го попречува сигналот
  •  Дополнителни метални делови
  •  360 степени не го попречува возењето
Weight 0.080 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BUSY Метален држач за во автомобил – 506871”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top