Заштитна фолија универзална ЗИМА/ЛЕТО - 32802 ЦЕНА: 159 ден
SONAX Полир Cut/Finish 1л. - 225300 ЦЕНА: 3,000 ден

BUSY Кутија за стерилизација – 13033 (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА)

Само 1 останати на залиха

Шифра:13033

ЦЕНА: 2,274 ден

Само 1 останати на залиха

BUSY Kutija za sterilizacija – 13033

– S1 pro ви нуди брза стерилизација за само 1 минута.

– Содржи батерија од 350 мАh за 50 пати употреба со едно полнење.

– Лесен и преносен

– дебелина од 41мм, може да се носи во торба

– Паметен индикатор

За време на дезинфекција, синото светло брзо трепка. Кога дезинфекцијата е завршена, синото светло останува вклучено една минута, а потоа се исклучува.

– Четири ултравиолетови лампи од двете страни испуштаат ултравиолетови зраци со бранова должина од 275-280мм, стапка на стерилизација 99,9%.

– Може да стерилизира маски, мобилни телефони, чаши, монети, часовници, накит и др.

– Големина 200x41x111мм.

– Тежина 303 г.

– Моќ 5v/0,5-2A.

– УСБ интерфејс – Микро УСБ 5 пин.

Тежина 0.3 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе