BUSY Двоен полнач PD/ Q.C 3.0 за во автомобил - 50714 ЦЕНА: 480 ден
(СУПЕР ЦЕНА) SONAX Зимски СЕТ - 100658 ЦЕНА: 590 ден 499 ден

BUSY Двоен полнач за во автомобил 2.4A – 50713

Достапен

Шифра:50713

ЦЕНА: 199 ден

Спореди

BUSY Dvoen USB polnac za vo avtomobil 2.4A – 50713

Истовремено полнете два уреди 5V/2.4A
Супер карбонски изглед
Паметен IC чип кој ја препознава точната излезна моќ на уредот
Полнење на мобилни уреди и таблети

Тежина 0.0150 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе