Бришачи специјалки 64+64 (BMW Ser.7) 2001-2008 - 7112 ЦЕНА: 1,000 ден
BUSY Двоен полнач за во автомобил 2.4A - 50713 ЦЕНА: 199 ден

BUSY Двоен полнач PD/ Q.C 3.0 за во автомобил – 50714

Достапен

Шифра:50714

ЦЕНА: 480 ден

Спореди
BUSY Dvoen polnac PD/ Q.C 3.0 za vo avtomobil – 50714
– Истовремено полнете два уреди до 36W
– Оптимизиран со моќност од 18W за полнење на iPhone, iPad, AirPods, телефони со Android и мн. други.
– Безбедносни системи за заштита, дизајниран да одговара на секое возило со приклучок од 12V / 24V
Тежина 0.0150 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе