BUSY Магнетен држач и полнач за iPhone – 50719 ЦЕНА: 2,121 ден
AROMA Срце 1 + 1 Гратис ЦЕНА: 103 ден

BUSY Држач и полнач за телефони што поддржуваат безжично полнење – 50768

Има на залиха

Шифра:50768

ЦЕНА: 2,036 ден

BUSY Drzac i polnac za telefoni sto podrzuvaat bezicno polnenje – 50768

15W брзо безжично полнење, интелигентна идентификација, паметно полнење.

Интелигентна идентификација, вклучување, а потоа краците се отвораат автоматски.

Ракување со една рака, лесно се зема и поставува телефонот практично и брзо.

Спецификации:

– Далечина на полнење 6 мм.

– Големина на модели 4.0 до 6.9 инчи

– За ефективно и брзо полнење да се користи брз полнач QC.3.0 & PD Fast charge

– Автоматско детектирање на уредот и полнење

– 360 степени ротирање

– Влезна моќност – 5V/ 2A или 9V=2A

– Моќност на уредот – 5W/ 7.5W/ 10W/ 15W (MAX)

Тежина 0.387 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе