Чистач за внатрешност (мат ефект) - Sonax 286300 ЦЕНА: 590 ден
Пена за кожа Sonax ProfiLine - 289300 ЦЕНА: 600 ден

Брза заштита Profiline – Sonax 288405

Достапен

Шифра:288405

ЦЕНА: 1,000 ден

Спореди

Brza zastita Profiline – Sonax 288405

Идеално заштитно брзо нанесување со восок од карнауба за нови и речиси нови површини и за површини претходно третирани со лак. Боите стануваат интензивни со импресивен длабок сјај. Совршено прилагоден за изложбени возила стоејќи на отворено. Брзо во обработка, долготрајно во заштита! Содржи природен восок од карнауба.

Тежина 1.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Брза заштита Profiline – Sonax 288405”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе