Чистач за внатрешност (мат ефект) - Sonax 286300 ЦЕНА: 760 ден
Пена за кожа Sonax ProfiLine - 289300 ЦЕНА: 640 ден

Брза заштита Profiline – Sonax 288405

Има на залиха

Sku:288405

ЦЕНА: 1,013 ден

Спореди

Brza zastita Profiline – Sonax 288405

Идеално заштитно брзо нанесување со восок од карнауба за нови и речиси нови површини и за површини претходно третирани со лак. Боите стануваат интензивни со импресивен длабок сјај. Совршено прилагоден за изложбени возила стоејќи на отворено. Брзо во обработка, долготрајно во заштита! Содржи природен восок од карнауба.

Weight 1.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Брза заштита Profiline – Sonax 288405”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top