Бришач Vision Falcon 45 cm. со 10 адаптери 7445 ЦЕНА: 160 ден
Бришач Vision Falcon 51 cm. со 10 адаптери 7451 ЦЕНА: 160 ден

Бришач Vision Falcon 48 cm. со 10 адаптери 7448

Достапен

Шифра:7448

ЦЕНА: 160 ден

Спореди

Brisac Vision Falcon 48 cm. so 10 adapteri 7448

Тежина 0.252 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Vision Falcon 48 cm. со 10 адаптери 7448”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе