Бришач графитен Falcon 61 cm. 1 пар. 37061 ЦЕНА: 80 ден
Бришач Vision Falcon 48 cm. со 10 адаптери 7448 ЦЕНА: 160 ден

Бришач Vision Falcon 45 cm. со 10 адаптери 7445

Достапен

Шифра:7445

ЦЕНА: 160 ден

Спореди

Brisac Vision Falcon 45 cm. so 10 adapteri 7445

Тежина 0.234 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Vision Falcon 45 cm. со 10 адаптери 7445”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе