Бришач графитен Falcon 55 cm. 1 пар. 37055 ЦЕНА: 80 ден
Бришач Vision Falcon 45 cm. со 10 адаптери 7445 ЦЕНА: 160 ден

Бришач графитен Falcon 61 cm. 1 пар. 37061

Достапен

Шифра:37061

ЦЕНА: 80 ден

Спореди

Brisac grafiten Falcon 61 cm. 1 par.  37061

Тежина 0.182 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач графитен Falcon 61 cm. 1 пар. 37061”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе