Бришач Air Praxis 58 см. со 10+ адаптери 7323 ЦЕНА: 309 ден
Бришач Air Praxis 65 см. со 10+ адаптери 7326 ЦЕНА: 329 ден

Бришач Air Praxis 61 см. со 10+ адаптери 7324

Достапен

Шифра:7324

ЦЕНА: 309 ден

Спореди

Brisac Air Praxis 61 cm. so 10+ adapteri 7324

  • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
  • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
  • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.
Тежина 0.25 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Air Praxis 61 см. со 10+ адаптери 7324”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA1Сите типови2010
AudiA1Сите типови2012>2014
AudiA32005-2011
AudiA5
AudiA7C7
AudiQ3
CitroenC3
KiaSPORTAGEСите типови2005-2010
KiaSPORTAGEСите типови2010-2014
NissanQASHQAIСите типови2007-2013
Врати се горе