Бришач Air Praxis 45 см. со 10+ адаптери 7318 ЦЕНА: 319 ден
Бришач Air Praxis 51 см. со 10+ адаптери 7320 ЦЕНА: 339 ден

Бришач Air Praxis 48 см. со 10+ адаптери 7319

Има на залиха

Sku:7319

ЦЕНА: 319 ден

Спореди

Brisac Air Praxis 48 cm. so 10+ adapteri 7319

  • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
  • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
  • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.
Weight 0.185 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бришач Air Praxis 48 см. со 10+ адаптери 7319”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA3
OpelVECTRAB1995-2001
ŠkodaOCTAVIA
ŠkodaSUPERB
VWBORA
VWPOLOСите типови2001-2009
VWPOLOСите типови2009-2014
VWPOLOСите типови2014-
VWPOLOСите типови2017-
VWTIGUAN
VWTOURAN
Back to Top