Свеќица Praxis - за моторна пила 10*1.0mm 1kom. 52340 ЦЕНА: 60 ден
Бришач Air Praxis 35 см. со 10+ адаптери 7314 ЦЕНА: 285 ден

Бришач Air Praxis 33 см. со 10+ адаптери 7313

Достапен

Шифра:007313

ЦЕНА: 285 ден

Спореди

Brisac Air Praxis 33 cm. so 10+ adapteri 7313

    • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
    • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
    • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.
Тежина 0.172 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Air Praxis 33 см. со 10+ адаптери 7313”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе