Бришач Aero Praxis 45 cm. 30045 ЦЕНА: 150 ден
Бришач Aero Praxis 51 cm. 30051 ЦЕНА: 150 ден

Бришач Aero Praxis 48 cm. 30048

Достапен

Шифра:30048

ЦЕНА: 150 ден

Спореди

Brisac Aero Praxis 48 cm. 30048

Тежина 0.17 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Aero Praxis 48 cm. 30048”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе